55 272 23 49

O nas

Zapraszamy do nas

Restauracja Panorama, położona w Centrum Malborka przy ul. Kościuszki to jeden z najlepszych punktów widokowych na malborskiej mapie. Kiedy przyjdzie Ci ochota Miły Gościu, by zatrzymać się w biegu, czy to w ramach zwiedzania Malborka, czy to podczas jego przemierzania z innych powodów warto wybrać się do Restauracji Panorama, która oprócz doznań kulinarnych zapewni swoim Gościom niepowtarzalny widok na XIII wieczną warownię oraz plac centrum oferujący szeroki wachlarz imprez w ciągu roku w tym słynną grającą fontannę.

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Panorama organizuje okazjonalne przyjęcia tematyczne. Już teraz zapraszamy na dwie największe imprezy w roku, którymi są: zabawa Andrzejkowa i Bal Sylwestrowy. Rezerwacja pod numerem telefonu /55/ 272-23-49.

Organizujemy również niepowtarzalne przyjęcia rodzinne takie jak wesela, komunie, chrzciny, stypy. Specjalne menu oraz aranżacja sali bankietowej (restauracyjnej) sprawi, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Organizujemy także bankiety firmowe dla specjalnych gości biznesowych oraz na świąteczne spotkania z pracownikami, czy też imprezy integracyjne.

Zapewniamy również catering w dowolnie wybrane miejsce plenerowe, prywatne domy i ogrody. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Gdzie jesteśmy?